Witaj w Golden FoX

GOLDEN FOX

SCHOOL OF ENGLISH

Szkoła Premium.
Tu jest wszystko, czego potrzebujesz.

O szkole

Witaj w szkole języków obcych dla dorosłych, która obala stereotypy na temat nauki języka.

Od samego początku naszego istnienia, czyli roku 2010, stawiamy na najwyższy poziom usług edukacyjnych dla osób dorosłych.  Niezależnie od tego, czy szukasz lekcji języka obcego prywatnie czy dla swoich pracowników, zawsze otrzymujesz najwyższy standard.  Za tą jakością stoi człowiek. Jesteśmy dumni z naszego zespołu lektorów i trenerów językowych i cieszymy się, że od lat pracują w Golden Fox. Stawiamy również na etyczną współpracę z klientami i pracownikami, opartą na poszanowaniu wartości wszystkich jej stron.

Już w chwili powstania szkoły przyjęliśmy założenia, że będziemy uczyć tak, jak sami chcielibyśmy być uczeni. Z przyjaznymi trenerami z charyzmą, bez pustych obietnic, w oparciu o wypracowane przez nas skuteczne metody. Uczymy komunikacji, bez wkuwania! Podnosimy Twoją pewność siebie, co wpływa na wzrost motywacji, zadowolenia i chęci do dalszej nauki i używania języków, a potem powstaje swego rodzaju językowe perpetuum mobile.

 

Poza naszym zaangażowaniem oczekujemy tego samego od uczniów. Mówimy szczerze, że nie ma magicznych sztuczek. Nauka wymaga pracy po obu stronach – i nauczyciela i ucznia. Z naszej strony masz gwarancję, że pokażemy Ci, co działa, a co nie i poprowadzimy Cię w dobrym kierunku.  Podążaj za naszymi wskazówkami, a odniesiesz językowy sukces.

Czy dorośli mogą się jeszcze czegoś nauczyć?

Oczywiście! Od ponad 13 lat udowadniamy to każdego dnia. Zarówno na zajęciach dla osób indywidualnych, jak i w firmach.

Odczarowujemy gramatykę

Gramatyka to tylko słowo, a przecież to nic innego jak te wszystkie formy językowe, które musisz znać, żeby poprawnie mówić o teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. Czasami nawet o sprawach czysto hipotetycznych. W biznesie i w życiu prywatnym to niebagatelna sprawa.

Praca domowa

Zadanie domowe to jakakolwiek praca pomiędzy spotkaniami z lektorem. Ograniczenie kontaktu z językiem do 60 minut raz w tygodniu nie przyniesie spektakularnych efektów. Oczekujemy Twojego zaangażowania.

Co z podręcznikami?

Bez podręcznika jest super, ale z podręcznikiem czasami jeszcze lepiej. Jest on programem kursu. Wiesz na jakim etapie jesteś, dokąd zmierzasz i co już za Tobą. Wszystko ułożone w przemyślany sposób przez doświadczonych metodyków. Ale wybór należy do Ciebie!

Oczywiście, że ułożymy dla Ciebie najlepszy kurs bez podręczników i zadań domowych, nie wymawiając słowa "gramatyka", ale pokazujemy zarazem, że te owiane złą sławą określenia to w rzeczywistości nasi sprzymierzeńcy. Dobry nauczyciel to klucz! A my ich mamy!

With languages, you are at home anywhere.

Edmund de Waal
Nasza oferta

Prowadzimy zajęcia indywidualne i dla biznesu

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych w zakresie nauki języka i tłumaczeń.

Angielski dla biznesu

Od 2010 roku współpracowaliśmy z setkami firm, dużych i małych, z różnych branż, z różnymi potrzebami. W sprawie organizacji kursów, szkoleń, warsztatów językowych zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy. Każda forma jest możliwa.

Wyceny usług dokonujemy indywidualnie dla każdego zlecenia.

W dużym skrócie, co oferujemy:

Angielski indywidualnie

Od wielu lat uczymy mówienia po angielsku spotykając się na konwersacje on-line. Przełamujemy blokady i pomagamy osiągnąć sukces.

Cennik

Twoja inwestycja w sukces

Jedna lekcja trwa godzinę zegarową, czyli 60 minut.

1 osoba – 125 zł

2 osoby – 170 zł

3 osoby – 210 zł

Jak wyglądają zajęcia:

Bądźmy w kontakcie!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj bezpłatne materiały, ciekawostki i rabaty.

Podając imię oraz adres mailowy jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera.

Polecenia i opinie to dla nas największa nagroda.

Możemy się pochwalić ponad tysiącem dorosłych uczniów!

Jola jest wyjątkowym nauczycielem: kreatywnym, pełnym otwartości, dojrzałości i poczucia humoru. Sprawnie potrafi wykorzystać swoje interdyscyplinarne umiejętności: lektorskie, trenerskie a w chwilach kryzysu również coachingowe. Nauka z Nią jest jak rejs z kapitanem, który jest z jednej strony elastyczny i otwarty a z drugiej potrafiący stawiać granice. Golden Fox to wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie, bo dobrze dobrani przez Jolę. Polecam i trzymam kciuki za dalszy rozwój szkoły. Be Foxy learn English!
Ania Maksym
I recommend Golden Fox, the teachers are reliable, punctual, with a sense of humor. They flexibly adapt to expectations.
Wojciech Pazdzior
Jeden z najlepszych nauczycieli, jakich miałam! Wiedza przekazywana w sposób prosty wręcz Łopato logiczny! Gorąco polecam.
Anna Strąg

Skontaktuj się z nami:

Podając imię oraz adres mailowy jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.

Scroll to Top