fbpx

Dla Firm

 ZAPISY NA KURSY w trybie ciągłym!

Organizujemy BEZPŁATNE testy diagnozujące poziom angielskiego dla grup Pracowników w firmach!

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 602 313 137 lub e-mail: jolanta.materna@goldenfopx.pl,  przyjedziemy do Państwa i przeprowadzimy testy, na podstawie których będą Państwo wiedzieć, na jakim poziomie Pracownicy w Państwa Firmie powinni zacząć/kontynuować naukę angielskiego.

 

Kursy Angielskiego odbywają się siedzibie Państwa Firmy lub w siedzibie GOLDEN FOX we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 98 we Wrocławiu.

Naszą wartość budujemy w oparciu o doświadczenie naszego zespołu. Współpracujemy na stałe z ekspertami w swoich dziedzinach, konsultantami, trenerami i lektorami, którzy chcą i potrafią przekazać swoją wiedzę. To na nich w większości spoczywa odpowiedzialność za wyniki pracy. Liczą się zarówno posiadane dyplomy i kompetencje, jak i naturalny autorytet, doświadczenie, sposób działania, osobowość oraz umiejętność motywowania zespołów do pracy. Celem działalności naszej firmy jest świadczenie na najwyższym poziomie profesjonalnych usług w zakresie podnoszenia kwalifikacji osób i wartości organizacji i w ten sposób zaspokajanie potrzeb rozwoju zawodowego i osobistego Klientów.

Skontaktuj się z naszym Koordynatorem – Jolanta Materna odpowie na wszystkie pytania.

Historia nr 1
Odbierasz maila – znowu po angielsku! Niespokojnie szukasz wśród współpracowników kogoś, kto mógłby za Ciebie poprowadzić tę sprawę. Przed przełożonym trochę niezręcznie się przyznać, że nie potrafisz sam. A przed podwładnymi jeszcze gorzej! Myślisz: „Dlaczego kolejny rok nic nie robię z tym angielskim?”, a może niemieckim, francuskim, włoskim,… Koledzy sprzed nosa zabierają Ci ciekawe kontrakty, uczestniczą w spotkaniach z zagranicznymi gośćmi, wyjeżdżają w delegacje poza granice Polski.

Brrr… to tylko czarna wizja tego, co mogłoby się stać.

Historia nr 2
Jesteś świadkiem krępującej sytuacji, ale już tylko jako obserwator, widzisz niepewnych siebie kolegów z pracy, którzy próbują niezręcznie przywitać zagranicznego gościa. Myślisz wtedy: „To świetni fachowcy, ale angielski kuleje. Zorganizujmy kursy dla pracowników, zapłaćmy, ale też wymagajmy.” Wierzysz w to, że po takich kursach wzrasta motywacja pracowników, wyniki pracy, zadowolenie szefów oraz zyskuje wizerunek firmy.

Historia nr 3
Znałaś zawsze bardzo dobrze angielski, koledzy w pracy też tak sądzą, ale od jakiegoś czasu nie miałaś okazji wykorzystać angielskiego ani w pracy, ani prywatnie, nie uczęszczasz też już od dawna na kursy językowe. Zmienia się zarząd, bezpośredni przełożony, firma pozyskała zagranicznych klientów, wysyłają Cię  na telekonferencję w języku angielskim, przecież Ty zawsze byłaś świetna w tym języku. Niestety podczas rozmowy okazuje się, że zapomniałaś podstawowych zwrotów, straciłaś płynność w mówieniu, zdenerwowałaś się i najchętniej zapadłabyś się pod ziemię…

Potrzebujesz konwersacji, chociaż raz w tygodniu, żeby nie zapomnieć, tego co wiesz, i przypomnieć to, co uciekło… takie lekcje „podtrzymujące” znajomość angielskiego, może native speaker, może nie… ale na pewno lekcje!

Pamiętaj, takich historii jest więcej… Historia nr 4, historia nr 5, …..

I każdy może nauczyć się języka obcego. Każdy może ten język znać zawsze. Bez względu na wiek. Jest tylko jeden warunek – musisz systematycznie pracować.

Zaufaj nam, ponieważ my wiemy i mówimy to wprost, że nauka jest dłuższym procesem , ale przynosi prawdziwe efekty! Wielu z nas też kiedyś przez to przechodziło. Zaczynasz raz, drugi, potem trzeci… Z nami zaczniesz po raz ostatni! Potrzebujesz przede wszystkim dobrego lektora i własnej konsekwencji. To pierwsze to moje zadanie – gwarantuję, że taki właśnie lektor będzie Cię uczył. To drugie, to już Twoja część zadania.

Więc do dzieła!

Zapraszam do współpracy.
Jolanta Materna
Koordynator Projektów

Dla Firm i Instytucji: zapisy

Lektorzy Golden Fox:
Jeśli nie najważniejszą, to z pewnością ogromną rolę w procesie nauczania odgrywa nauczyciel.  Doświadczeni lektorzy Golden Fox potrafią doskonale dobrać odpowiednie formy pracy na zajęciach, dostosowane do poziomu wiedzy oraz temperamentu ucznia.

Na lektorze spoczywa odpowiedzialność za atmosferę na zajęciach oraz za wyniki, dlatego stale sprawdzane są kompetencje nauczycieli. Liczy się zarówno posiadany dyplom czy certyfikat, jak i doświadczenie, sposób prowadzenia zajęć, osobowość oraz umiejętność motywowania słuchaczy do nauki.

Kompetentni lektorzy Golden Fox na bieżąco monitorują pracę ucznia,  a firma Golden Fox analizuje ocenę kursów na podstawie ankiet badających zadowolenie słuchaczy czy w trakcie bezpośrednich mniej formalnych rozmów.

Najważniejszymi cechami lektorów Golden Fox jest elastyczność i otwartość na potrzeby ucznia. Nie ma programu zajęć, który nie mógłby ulec niewielkim modyfikacjom, jeśli w trakcie nauki okaże się, że konieczna jest zmiana.

  • język ogólny
  • język biznesowy – podstawowy
  • język biznesowy – zaawansowany
  • język specjalistyczny
  • przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych