fbpx

O nas

Golden Fox to grupa nauczycieli, którzy kochają angielski, ale co ważniejsze, chcą zarazić tą pasją innych.

Jeśli jesteś wiecznie początkującym, albo uważasz, często błędnie, że nie masz zdolności do języków lub do tej pory spotkały Cię tylko nieciekawe doświadczenia z nauką języków obcych – przyjdź do Golden Fox, zobaczysz, że może być inaczej. Przyjdź do nas na test, żeby określić swój poziom angielskiego, bo albo już nie pamiętasz albo obawiasz się, że może być już nieaktualny. To też okazja do rozmowy, żeby bezpośrednio zadać nam wszystkie pytania, na jakie masz ochotę. Przekonaj się na własnej skórze, że może być lepiej! W końcu szkoda Twoich pieniędzy i czasu na kolejne bezskuteczne kursy! My też nie lubimy go marnotrawstwa.

Dlatego dajemy Ci to, co sami chcielibyśmy dostać – kursy angielskiego, w których uczestnictwo sprawia Ci prawdziwą przyjemność. Co to znaczy? Dla każdego pewnie coś innego, ale jest kilka podstawowych elementów, które czynią naukę angielskiego przyjemną. Kolejność może być dowolna, w zależności od osoby, ale na pewno pierwszym elementem jest dobry lektor, czyli taki, który poza tym, że powinien znać doskonale angielski, jest również życzliwy, cierpliwy, nie ocenia, nie wydaje swoich osobistych sądów na Twój temat, wspiera, nie krytykuje, doradza, pomaga, prowadzi. I jest wymagający! I co ważne – musi być między Wami chemia! Tak, chemia, czyli to coś nieokreślonego, co tylko wiesz Ty, że lektor to osoba, w której towarzystwie dobrze się czujesz, której ufasz i którą po prostu lubisz i szanujesz. Z wzajemnością. W Golden Fox pracują lektorzy, którzy dobierani są skrupulatnie, żeby spełniać nasze podstawowe standardy, poza znajomością angielskiego są to  – autentyczność, życzliwość, cierpliwość, uczciwość w nauczaniu i zawsze przyjazne podejście.

Druga sprawa to metodologia kursu. Podczas testu kwalifikującego lub pierwszej rozmowy w naszej szkole językowej mówimy o metodach nauczania angielskiego i o tym, czego możesz się spodziewać.  Nie dajcie się złapać na metody, którym nadaje się nowe nazwy, podkreślające, że to nowa autorska cudownie skuteczna metoda nauki angielskiego, dzięki której opanujesz angielski w dwa tygodnie. A jeśli jeszcze jest tanio, podejrzanie tanio, warto chwilę się zastanowić, dlaczego. My mówimy to tu i teraz – nie ma cudownych metod! Nauka angielskiego to proces dosyć długi, a jak długi to zależy również od Twojego zaangażowania. W Golden Fox wykorzystujemy owszem naszą autorską metodę, ale nie nadajemy jej specjalnej nazwy. To po prostu połączenie metod tradycyjnej, warsztatowej oraz bezpośredniej, tak, żeby dać Wam praktyczny angielski, ale z możliwością rozbudowy o bardziej zaawansowane struktury. To działa!

Kolejnym elementem wpływającym na zadowolenie z kursu to organizacyjna strona zajęć czyli kontakt z pracownikiem,  który stoi na pierwszej linii frontu w szkole językowej, który odpowiada na maile, telefony, umawia terminy, wyjaśnia sprawy umów, płatności, nieobecności. Musi być to osoba, z którą kontakt jest łatwy, szybki, która jasno wyjaśnia wszystkie kwestie, proponuje rozwiązania i zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Oczekujmy od siebie nawzajem życzliwości.

Ach, długo tak moglibyśmy, bo mamy bzika na organizowaniu dobrych kursów angielskiego i sprawianiu Ci przyjemności.

A jakie Twoim zdaniem rzeczy wpływają jeszcze na jakość kursów językowych?

Napisz do nas: biuro@goldenfox.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*