fbpx

Klienci Idywidualni

>>TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY! <<

Zapisz się do odpowiedniej grupy na podstawie wyników bezpłatnego testu (pisemnego i ustnego), na który zapraszamy do nas! 

Przyjdź do nas, porozmawiaj chwile po angielsku, napisz test, a na podstawie wyniku (od A1 do C2) zostaniesz zapisany do odpowiedniej bardzo małej grupy 4-6 osobowej.

I na początek dobra wiadomość. Właściwie dwie.

Po pierwsze – rozumiem Cię doskonale. Wydaje Ci się, że nigdy nie zrobisz postępów, że to właśnie Ty wyjątkowo masz opory przed mówieniem, że nie masz motywacji, czasu i jeszcze znajdzie się kilka wymówek…. Skąd ja to znam. Słyszałam to i nadal słyszę od wielu osób. I ja też kiedyś przecież zaczynałam naukę języka, podejść było kilka, z różnym skutkiem. Wielu moich przyjaciół i znajomych też tak wspomina początki. Ale w końcu nastąpił przełom! Nauczyliśmy się! Dlaczego? Ponieważ – i to jest ta druga dobra wiadomość – każdy może nauczyć się języka obcego. I to niejednego. Bez względu na wiek. Jest tylko jeden warunek – musisz systematycznie pracować.

Zasada jest prosta – im więcej czasu poświęcisz na naukę, tym lepiej. Od Ciebie w głównej mierze zależy, jak szybko i dobrze opanujesz znajomość wybranego języka.

A może już znasz angielski, a chcesz nad nim stale pracować i doskonalić? Golden Fox to dobry adres!

I jeszcze jedno! Zapomniałabym! Musisz mieć dobrego lektora! Ale to już nasza w tym głowa!
A jak dopadnie Cię chwilowe rozleniwienie, nie znajdziesz wymówki, żeby zrezygnować – zostaw to nam!
Życzę powodzenia i sukcesów. Jedno i drugie już niedługo stanie się Twoim udziałem.

Kursy: zapisy ; cennik

Lektorzy Golden Fox:
Jeśli nie najważniejszą, to z pewnością ogromną rolę w procesie nauczania odgrywa nauczyciel.  Doświadczeni lektorzy Golden Fox potrafią doskonale dobrać odpowiednie formy pracy na zajęciach, dostosowane do poziomu wiedzy oraz temperamentu ucznia.

Na lektorze spoczywa odpowiedzialność za atmosferę na zajęciach oraz za wyniki, dlatego stale sprawdzane są kompetencje nauczycieli. Liczy się zarówno posiadany dyplom czy certyfikat, jak i doświadczenie, sposób prowadzenia zajęć, osobowość oraz umiejętność motywowania słuchaczy do nauki.

Kompetentni lektorzy Golden Fox na bieżąco monitorują swoją pracę poprzez ocenę postępów ucznia, na podstawie ankiet badających zadowolenie słuchaczy czy w trakcie bezpośrednich mniej formalnych rozmów.

Najważniejszymi cechami lektorów Golden Fox jest elastyczność i otwartość na potrzeby ucznia. Nie ma programu zajęć, który nie mógłby ulec niewielkim modyfikacjom, jeśli w trakcie nauki okaże się, że konieczna jest zmiana.