fbpx

Wrocławska Językowa Gra Miejska – II EDYCJA – 11 października 2014

Wrocławska językowa gra miejska to szczególna okazja do sprawdzenia swoich językowych zdolności, poznania oferty szkół oraz wygrania darmowych kursów! 🙂 Zapisujcie się! 🙂

Wrocławskie szkoły językowe łączą siły we wspólnym projekcie!Miejska Gra Językowa Golden Fox

II edycja Wrocławskiej Językowej Gry Miejskiej odbędzie się już 11 października!
Dla każdego uczestnika naszej zabawy mamy zagwarantowane atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców (których będzie aż 6!) darmowe kursy na wybrany przez Was język! A do wygrania kursy francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, angielskiego i japońskiego!

W II edycji zabawy, poza GOLDEN FOX, wezmą udział:
Szkoła języka francuskiego Le Rêve
Szkoła języka hiszpańskiego El sueño
Szkoła języka włoskiego Si
Centrum Rosyjskie
Instytut Austriacki – szkoła języka niemieckiego

Poza tym dużo zniżek do kawiarni, księgarni językowej i nie tylko! Zapraszamy serdecznie do udziału, zabierajcie za sobą znajomych i rodziny. To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, poznania nowych ludzi, spędzenia miło dnia i wygrania kursów! Oczywiście gra jest bezpłatna 🙂

Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań specjalnych. W każdym miejscu będziecie otrzymywać zagadki językowe, które poprowadzą Was do kolejnego stanowiska. Jako potwierdzenie dotarcia do danej bazy będziecie otrzymywać pieczątki. A poza tym w każdej szkole będą na Was czekać również różne atrakcje związane z danym krajem. Pierwsze dziesięć osób, które dotrze do mety z wszystkimi zadaniami wykonanymi, otrzyma nagrodę główną. Wszystkie pozostałe osoby, które ukończą grę, otrzymają nagrody gwarantowane!

A wieczorem w tym samym miejscu, z którego ruszycie, odbędzie się wielki finał z rozdaniem nagród, poczęstunkiem i karaoke w różnych językach!

Start: sobota, 11.10, godz. 13.00, ul. Wierzbowa, sala lustrzana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*